Wydarzenie
2015-11-17

Zgrupowanie 12 grudnia.

Znamy już informacje dotyczące najbliższego zgrupowania. Tym razem zapraszamy plutony od 2 do 4 w dniu 12 grudnia do Kębła, a precyzyjniej na pobliską strzelnicę

 

Uczestnicy: Plutony 2,3,4

(Uczestnicy, którzy będą chcieli wziąć udział pierwszy raz w zgrupowaniu będą mieli taką możliwość na zgrupowaniu unitarnym w dniu 19 grudnia.)

Start zgrupowania: 7:30

Zakończenie zgrupowania: ok. godziny 17:30

Miejsce: Strzelnica w miejscowości Kębło koło Wąwolnicy.


 

Dojazd i wyżywienie prawie we własnym zakresie. PDS zapewni jeden ciepły posiłek w ciągu dnia. Jeśli ktoś ma większe wymagania żywieniowe, resztę posiłków musi zapewnić sobie samodzielnie.

 

Można ogłaszać się na wydarzeniu, jeśli nie mamy transportu. Wiele osób jeździ na zgrupowanie pustymi samochodami, co jest zwyczajnym marnotrawstwem miejsca.


 

Ekwipunek:

Jak zwykle: Umundurowanie, beret, pas, odpowiednie obuwie, replika broni, pozostałe akcesoria typu nałokietniki, naramiennik i kamizelka. Menażka i zestaw sztućców.


 

Nie muszę chyba przypominać, że jest jesień (a zima za pasem) Będzie coraz zimniej i nie zapowiada się na fale upałów. Możemy się ogrzewać znanymi od wieków metodami, mając na uwadze fakt, że czeka nas kilka godzin ćwiczeń na świeżym powietrzu! Proszę o przygotowanie ciepłego ubrania, nadmiar zawsze można zdjąć, niedobór czasami ciężko uzupełnić. Oczywistą sprawą jest, że apel z racji uroczystego charakteru wymaga właściwego wyglądu. Jednak na ćwiczeniach nie wygląd jest najważniejszy, a wygoda i właściwe dobranie ubioru do aktualnej sytuacji.


 

Zgłoszenia przyjmujemy do 8 grudnia (wieczór) prosimy o ścisłe przestrzeganie terminu.

 

Mając na uwadze fakt, że na nasze ćwiczenia zgłaszają się osoby niepełnoletnie, zamieszczamy zgodę do wypełnienia przez rodzica i opiekuna (przypominam, że dotyczy to tylko osób, które nie ukończyły 18 roku życia).

 

Zgodę należy wydrukować i wypełnić i przywieźć ze sobą na zgrupowanie.

Nie wypełnienie tego warunku skutkować będzie brakiem możliwości wzięcia udziału w niektórych ćwiczeniach, między innymi w zajęciach ze strzelectwa.

 

http://pds1912.pl/upload/files/Zgoda.pdf

 

POWRÓT

Kalendarz wydarzeń

Galeria zdjęć

autoautoautoauto
ZOBACZ WIĘCEJ