Wydarzenie
2015-10-15

Zgrupowanie listopadowe.

7 listopada będzie kolejnym dniem, w którym zaszczycimy kębelską strzelnicę swoją obecnością.

Start zgrupowania: 7:30

Zakończenie zgrupowania: ok. godziny 18:00

Miejsce: Strzelnica w miejscowości Kębło koło Wąwolnicy.


 

Dojazd i wyżywienie we własnym zakresie. Można ogłaszać się na wydarzeniu jeśli nie mamy transportu. Wiele osób jeździ na zgrupowanie pustymi samochodami co jest zwyczajnym marnotrawstwem miejsca. Wieczorem planowane jest ognisko, na które prowiant zapewni już sekcja logistyczna.


 

Ekwipunek:

Jak zwykle: Umundurowanie, beret, pas, odpowiednie obuwie, replika broni, pozostałe akcesoria typu nałokietniki , naramiennik i i kamizelka.


 

Nie muszę chyba przypominać, że jest jesień i raczej na upały nie możemy liczyć. Właściciele strzelnicy nie są też w stanie zapewnić ogrzewania poza żywym ogniem z ogniska. Proszę mieć to na uwadze przy planowaniu swojego ubioru.


 

Oczywistą sprawą jest, że apel z racji uroczystego charakteru wymaga właściwego wyglądu. Jednak na ćwiczeniach nie wygląd jest najważniejszy, a wygoda i właściwe dobranie ubioru do aktualnej sytuacji.


 

Pragnąłbym dostać zgłoszenia wszystkich zainteresowanych do wtorku, 3 listopada. Pamiętajcie, że jest to spore przedsięwzięcie logistyczne dlatego zgłoszenia proszę traktować jako obowiązkowe dla każdego zainteresowanego!

Dopuszczane są zgłoszenia grupowe, mailem, Facebookiem lub telefonicznie.

 

Mając na uwadze fakt, że na nasze ćwiczenia zgłaszają się osoby niepełnoletnie, zamieszczamy zgodę do wypełnienia przez rodzica i opiekuna (przypominam, że dotyczy to tylko osób, które nie ukończyły 18 roku życia).

 

Zgodę należy wydrukować i wypełnić i przywieźć ze sobą na zgrupowanie.

Nie wypełnienie tego warunku skutkować będzie brakiem możliwości wzięcia udziału w niektórych ćwiczeniach, między innymi w zajęciach ze strzelectwa.

 

http://pds1912.pl/upload/files/Zgoda.pdf

 

POWRÓT

Kalendarz wydarzeń

Galeria zdjęć

autoautoautoauto
ZOBACZ WIĘCEJ